Kaplica przedpogrzebowa, namiot pogrzebowy, oprawa muzyczna, podziękowania czy transport zaproszonych osób oraz gości to także usługi, które świadczymy dla Państwa w ramach naszej oferty.

Kaplica przedpogrzebowa przeznaczona jest do kameralnych pożegnań osób zmarłych, jest to miejsce, w którym mogą Państwo czuwać przy najbliższej osobie, odnaleźć ciszę i spokój oraz godnie pożegnać zmarłego.W kaplicy przedpogrzebowej mogą odbywać się wszystkie ceremonie religijne, także świeckie, w zależności od wyznania zmarłej osoby.

Namiot pogrzebowy. Oprócz profesjonalnego nagłośnienia dysponujemy również namiotem pogrzebowym. Dbamy aby pogrzeb osoby bliskiej odbył się z wielką godnością oraz powagą należną tak trudnym momentom. Namiot nadaje uroczystości nie tylko niepowtarzalnego charakteru ale przede wszystkim chroni księdza, bądź mówcę ceremonii oraz uczestników pogrzebu przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi. Zapewnia ochronę trumny (urny) jak i najbliższej rodziny przed słońcem, deszczem czy śniegiem.

Oprawa muzyczna. W tej szczególnej chwili, którą jest ostatnie pożegnanie bliskiej osoby – dla podkreślenia doniosłości ceremonii pogrzebowej istnieje możliwość zamówienia w naszj firmie trębacza, który podczas wpuszczania trumny do grobu wykona odpowiedni utwór. Posiadamy również utwory odtwarzane z mp3 m.in. "Barka", "List do matki", "Cisza", "W mogile ciemnej".

Podziękowania. Czy nie obawiasz się, że gdy przyjdzie Ci powiedzieć ostatnie słowo nad grobem bliskiej Ci osoby, Twój głos uwięźnie w gardle, albo ze zdenerwowania nie powiesz dokładnie tego, co czujesz? Rozumiemy Twoje obawy. Pragniemy pomóc Ci w tej trudnej dla Ciebie chwili. Przygotujemy mowę żałobną, która będzie zawierać wszystkie istotne informacje. Podziękujemy przybyłym na uroczystości członkom rodziny i przyjaciołom. Kosz pełen róż to forma ostatecznego pożegnania ze zmarłą osobą. Na końcu uroczystości, po przeczytaniu podziękowań w imieniu rodziny skierowanych do wszystkich zgromadzonych na pogrzebie – panowie z Zakładu Pogrzebowego VENUS Majewscy wpuszczają trumnę do grobu. Gdy trumna już skryje się przed wzrokiem obecnych – do rodziny i znajomych zmarłego podchodzi pani z koszem pełnym róż. Każdy bierze po jednej róży i wrzuca ją na trumnę tak, jak kiedyś rzucało się ziemię. Jeśli ktoś nie zdążył kupić żadnych kwiatów czy wiązanki, to w ten sposób ma okazję ostatni raz pożegnać się z bliską osobą, pozostawiając jedną różę na jej trumnie

Autokary i busy. W naszej ofercie znajdą Państwo także możliwość wynajęcia autokarów i busów do przewiezienia zaproszonych osób oraz gości uczestniczących w ceremonii pogrzebowej zmarłego.

Trumny, urny, pomniki / Wieńce, wiązanki, nekrologi / Toaleta i galanteria / Pogrzeb świecki / Pogrzeb kremacyjny / Dodatkowe usługi: kaplica przedpogrzebowa, namiot pogrzebowy, oprawa muzyczna, podziekowania, autokary i busy